Обозреватель Криворожский Новости Экономика В бюджете Кривого Рога есть деньги для «Метинвеста»

В бюджете Кривого Рога есть деньги для «Метинвеста»

20-12-2017 12:30 1210 0 Экономика

На декабрьской, бюджетной сессии Криворожского горсовета, власти Кривого Рога четко дали понять горожанам, что для них на первом месте, а что финансируется по остаточному принципу.

Как пишет в Facbook депутат Криворожского горсовета Людмила Бурман: «Більшість Криворізької міськради відмовилась підтримати електронну петицію Валентини Матус про 50%-ву знижку на перевезення у міському транспорті дітей віком до 18 років, яка лише за добу набрала необхідні 500 голосів.

Адже життя дитини не обмежується відвіданням лише загальноосвітньої школи, яка зазвичай розташована поруч із домом. Школярі навчаються у різноманітних гуртках та секціях, дістатися яких буває неможливо без маршрутки, тролейбусу чи трамваю. Але у зв’язку з подорожчанням транспортних послуг навантаження на сімейні бюджети родин значно зросло…

Читайте также: Власти не хотят льготного проезда для школьников

Під час розгляду петиції Валентини Матус у сесійній залі начальник гороно Тетяна Кріпак запевнила депутатів у тому, що для пільгового перевезення усіх 65 тисяч криворізьких учнів з міського бюджету потрібно виділити аж 20,5 млн. грн.

Але за дві години до початку сесії на засіданні профільної постійної комісії були озвучені геть інші цифри: 5,7 млн. грн. потрібно, аби компенсувати послуги приватних перевізників, і 1,5 млн. грн. – міського електротранспорту. Адже звісно, що не всі діти шкільного віку користуються громадським транспортом.

- Якщо свого часу Кривий Ріг підставив одно своє плече пану Ахметову, взявши на баланс об’єкти соціальної інфраструктури Метінвесту, вартістю обслуговування 25 млн. грн. на рік, то чому інше своє плече місто не може підставити батькам дітей, які користуються транспортом?»

Комментировать сказанное я считаю излишним. Все ясно и так.

Анна Коваль

Подписывайтесь на канал «Обозреватель Криворожский» в Telegram, и будьте в курсе событий своего города!

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео