Обозреватель Криворожский Новости Культура В Кривом Роге государственные мужи будут лепить вареники

В Кривом Роге государственные мужи будут лепить вареники

19-05-2017 16:46 785 0 Культура

Хотите попробовать вареников от заместителя мэра Кривого Рога Андрея Полтавца или от председателя Долгинцевского райисполкома Игоря Ратинова? Добро пожаловать на День Европы, который 20 мая пройдет в парке культуры Юбилейный в Долгинцевском районе.

Как написал на своей странице в Facebook Андрей Полтавец: «Друзі вмовили мене на Дні Європи (EURO FEST) прийняти участь у кулінарному шоу "Вареник батл" та не просто прийняти, а очолити одну із команд (іншу очолюватиме Ігор Ратінов - голова Довгинцівської районної у місті ради). Сутність гри полягає в тому, що нашим двом командам дадуть однакову кількість інгредієнтів (тіста та начинки), так за певний проміжок часу ми повинні наліпити вареники, тож хто більше їх наліпить (командою), той переможець. 

Читайте также: Маски-шоу в горисполкоме состоялось на день позже (Фото/Видео)

Ну, що друзі про те, хто допоможе моїй команді взяти перемогу у цій розвазі, можете дізнатися прийшовши в парк "Ювілейний" 20 травня. Загалом початок заходу о 14 годині, а це гра розпочнеться о 16.00 (орієнтовно) з майстер-класу від кращих шеф-кухарів ресторанів "Копоть-Баклажан" та "Околиця"».

Будем надеяться, что возле плиты государственные мужи покажут себя не хуже, чем на трибунах сессионных залов и начальственных кабинетах. Так что пожелаем победы достойнейшим.

Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео