Обозреватель Криворожский Новости Политика В Кривом Роге коррупционер расследует коррупцию?

В Кривом Роге коррупционер расследует коррупцию?

29-08-2017 09:11 1250 0 Политика

Привлеченный в 2016 году к административной ответственности по статье, связанной с коррупцией, председатель Терновского райисполкома Виталий Солод ныне сам расследует дело о коррупции.

Как пишет в социальной сети Фейсбук депутат Терновского райсовета Константин Чухно: «Громада в котрий раз не дивується «бєспредєлу» який творить в «боротьбі» із корупцією. Отримавши припис Національного агентства по запобіганню корупції, щоб в решті решт у виконкомі райради розібралися щодо конфлікту інтересів та провели службове розслідування стосовно працівників виконкому, які заважали службовій діяльності спеціаліста виконкому з виявлення та запобігання корупції…Голова райради видає розпорядження про проведення службового розслідування… Стосовно кого? Як ви думаєте? Вірно! Стосовно спеціаліста з виявлення та запобігання корупції!!! Ось так зухвало і рішуче веде «боротьбу» з корупцією шановний Голова райради Солод В.М.

Читайте также:Председателя Терновского районного совета оштрафовали за коррупцию 

На мою заяву до Голови, щоб включили мене до складу комісії по проведенню службового розслідування, - Голова надав відповідь, що це неможливо, так як не передбачено Законом. У своїй заяві я надав посилання на нормативні документи відповідно до яких я маю право, як депутат, брати участь у розгляді справ стосовно посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо запобігання та виявлення корупційних діянь. Але ці нормативні документи не для Голови райради Солода В.М. Для всієї України вони діють, для Голови райради Віталія Солода, вони не діють!
На останній сесії Тернівської районної у місті ради, я звернувся до Голови з проханням запросити мене на засідання комісії з службового розслідування в якості спостерігача (раз не можна брати участь у роботі). На що пан Солод пообіцяв, що буде запрошувати не тільки мене, але й інших депутатів райради, але це вже в котрий раз виявилося брехнею. Сьогодні мені стало відомо, що вже ДВА засідання провели без присутності представників громади. Мабуть поспішають! Та вже все єдино спізнилися, - розслідування повинно було бути проведеним протягом десяти днів з дня отримання припису! Крім того, Адміністративний кодекс має більшу юридичну силу ніж Постанова КМУ про проведення службового розслідування. Отже я не помилився, стверджуючи, що 10-тидневний строк пройшов.
Так що вже є всі підстави для притягнення самого Голови райради Солода В.М. до адміністративної відповідальності!..."
Читайте также: Председателем Терновского райисполкома Кривого Рога заинтересовалось агентство по предупреждению коррупции

Напомним, что в ноябре 201 года господин Солод был осужден Терновским районным судом по статье, связанной с коррупцией и наказан штрафом в размере 3400 гривень. А в июле этого года Национальным агентством по вопросам предупреждения коррупции ему было выписано предписание о нарушении требований законодательства, касающееся этического поведения, а также урегулирования конфликта интересов. И вот результат…

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

 

 

 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео