Обозреватель Криворожский Новости Экономика В Кривому Розі порахували вартість квадратного метру

В Кривому Розі порахували вартість квадратного метру

09-12-2016 12:41 1247 0 Экономика

23 листопада Криворізькою міською радою ухвалено рішення №1068 «Про визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м.Кривому Розі», яке набере чинності з 01.01.2017. Про це сказано на офіційному сайті Криворізької місткої ради.

Рішенням затверджена формула, на підставі якої можливо буде розраховувати розмір мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна на відповідний рік. В формулі застосовується прогнозний середньорічний показник опосередкованої вартості спорудження житла в Дніпропетровській області, що затверджується щорічно Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на відповідний рік.

Читайте также: Как не потерять квартиру из-за коммунального долга?

Для визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на 2017 рік, розмір прогнозного середньорічного показника опосередкованої вартості спорудження житла в Дніпропетровській області на 2017 рік за 1 кв.м загальної площі квартир (будинку) (з урахуванням ПДВ) складає 9388 грн. (відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 18.10.2016 №279).

Віталій Короб

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео