Обозреватель Криворожский Новости Спорт В Кривому Розі відбудеться турнір з художньої гімнастики

В Кривому Розі відбудеться турнір з художньої гімнастики

07-12-2016 15:24 1076 0 Спорт

9 та 10 грудня в палаці молоді та студентів Криворізького Національного університету відбудеться Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Криворожаночка-2016». Про це повідомляється на сайті Криворізької міської ради.

Організатори змагань:
Комітет з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради, Криворізька міська федерація художньої гімнастики.
Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Криворожаночка-2016» ось вже 16 років поспіль проводиться на Криворіжжі, і з кожним роком  інтерес до цього виду спорту не згасає.


В турнірі приймуть участь 350 юних гімнасток з 18 міст України, а саме: Кривого Рогу, Харкова, Лозової, Дніпра, Кам`янська, Кропивницького, Миколаєва, Павлограда, Южного, Запоріжжя, Зеленодольська,  Білої Церкви, Бобренця, Львова, Нікополя, Херсона, Чернігова, Бердянська.


Змагання з художньої гімнастики викликають захоплення у жителів нашого міста. Підтримати спортсменів та подивитися на яскраві й ефектні виступи гімнасток приходять все більше і більше криворіжців.


За підсумками двох днів змагань будуть визначені переможці та призери вищезазначених змагань серед дівчат у вікових категоріях 1995 - 2010 років народження.


На церемонії закриття переможці та призери змагань будуть нагороджені медалями, дипломами, а також отримають від спонсорів турніру цінні подарунки.


Всього у Кривому Розі з початку 2016 року проведено близько 20 всеукраїнських і близько 200 міських спортивних змагань.

Джерело: kr.gov.ua

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео