Обозреватель Криворожский Новости Политика Відкрився офіс міської організації Радикальної партії Ляшка у Кривому Розі

Відкрився офіс міської організації Радикальної партії Ляшка у Кривому Розі

11-04-2016 16:51 900 0 Политика
Відкрився офіс міської організації Радикальної партії Ляшка у Кривому Розі

У житті міського осередку Радикальної партії відбулася значна подія - офіційне відкриття офісу Криворізької міської організації.

На урочистий захід були запрошені депутати районних у місті рад, депутат Дніпропетровської обласної ради Микола Шепілов, куратор від Дніпропетровської областної партійної організації Борис Грешних та члени Радикальної партії Олега Ляшка.Під час святкового відкриття зі словами найкращих побажань в розвитку і розбудови партії, депутати та гості привітали Криворізький актив РПЛ з початком роботи офісу.

У новому приміщенні буде розташована громадська приймальня, куди зможуть звернутись мешканці міста зі своїми питаннями, проблемами та побажаннями. Прийом на офісі будуть вести кваліфіковані спеціалісти, депутати місцевих рад та юристи.

Зразу після відкриття предстаники Дніпропетровської обласної партійної організації разом із головою Криворізького виборчого штабу Радикальної партії Сергієм Проходою провели робочу нараду разом із членами територіальних виборчих комісій.

Криворізький осередок партії має своїх представників у усіх районних виборчих комісіях та у міській виборчий комісії. На нараді була проаналізована робота партійців на позачергових виборах міського голови 27 березня 2016 року та спланована подальша праця членів комісій, повноваження яких будуть дійсними до наступних місцевих виборів.

Офіс Криворізької міської організації Радикальної партії Олега Ляшка розташований за адресою: проспект Гагаріна, 47, працює: вівторок-субота з 10-ї до 17-ї години.

 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео