Обозреватель Криворожский Новости Политика Возобновлено дело «о сбитой» депутатом Морозовым бабушке

Возобновлено дело «о сбитой» депутатом Морозовым бабушке

16-07-2017 09:48 1351 0 Политика

Слушание дела о ДТП с бедной старушкой, виновником которого якобы является депутат Криворожского горсовета Юлий Морозов возобновлено. Только, похоже, те, кто затеяли весь этот фарс, уже сожалеют об этом. Слишком уж много «ненужных» подробностей всплывает входе расследования.

Как пишет на своей странице в Фейсбук сам Морозов: «Допитували "свідків обвинувачення", серед яких - поки що в статусі свідків - водій маршрутки, її чи то "хазяїн" чи ні (він дуже плутався в свідченнях), механік, який випустив маршрутку на рейс, а потім, за півроку, був притягнутий за це до адміністративної відповідальності...

Читайте также: Презумпция виновности или ДТП в закрытом режиме

Було багато цікавих моментів, які чудово розкривають жахливий світ транспортних перевезень в Кривому Розі. Очевидні шахрайські схеми, підприємства-прокладки, готівка, яка гуляє через незрозуміло які руки, непрацевлаштовані водії, які працюють на мутних умовах, механіки, які щось там перевіряють абсолютно формально... В общєм, нам точно ще буде про що поговорити і під час цього процесу, і потім, коли дійдуть руки, щоб цим питанням більш серйозно зайнятися.

А ще, з цікавих моментів - зізнання доньки потерпілої про те, що це саме прокурор Бондар організував доставку її старенької мами в суд, адже вона не платила ні за приватну швидку, ні за санітарів, "все він зробив". Цікаві обов'язки і можливості у прокурора, виявляється. Причому саме на це засідання була організована посилена бригада "1гарацкова", який старанно показував, як "депутат знущається над бабушкой". Теж, схоже, прокурор скоординував?

Читайте также:ПсевдоДТП, псевдосуд, псевдоСМИ

А щодо методів ведення слідства Шматком - серйозних питань постає все більше, свідки в деяких свідченнях дуже характерно проговорюються...

І це ми ще до дослідження документів не перейшли, де суцільна фантасмогорія і викривлення просторово-часового континууму, пересування електричних опор й інші дива».

Читайте также:Пиар на бабушке. Кто защищает старушку «покалеченную» криворожским депутатом? (ВИДЕО)

Ранее Морозов сообщал, что «Я відхилив вже кілька пропозицій "зам'яти" справу по-тихому, бо я щиро вірю, що нам всім потрібно проходити цей шлях, яких би сил, ресурсів і нервів воно нам не коштувало. І я роблю це в першу чергу не заради себе, а заради криворізької громади, яка уважно слідкує за перебігом справи, бажаючи знайти відповідь, чи дійсно у нас "все куплено" і "нічого не змінилося", чи все ж такі процеси змін тривають, і у нас є надія на дійсно справедливе правосуддя».

Читайте также:Депутату Юлию Морозову предложили «замять дело» «по-тихому», но он пойдет до конца

Нам очень интересны дальнейшие действия «режиссеров-постановщиков» «дела о бедной старушке и мажоре-депутате». Ведь если Юлий Морозов начнет собственное расследование этого резонансного дела, на скамье подсудимых окажется не он, а, те, кто этот процесс организовал и подготовил.

 

Анна Коваль

 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео