Обозреватель Криворожский Новости Политика Александра Вилкула хотят лишить мандата

Александра Вилкула хотят лишить мандата

15-05-2017 15:27 21366 2 Политика

Жительница Кривого Рога Алла Зинченко подала электронную петицию на сайт Верховной Рады Украины о лишении депутатской неприкосновенности и депутатского мандата депутата Верховной Рады Украины Александра Вилкула.

Об этом она сообщила в социальной сети Facebook.

Читайте также: «Мультимиллионер Вилкул требует обеспечить ему достойную жизнь», – журналист

В тексте петиции она пишет следующее: «З огляду на травневі події, а саме: влаштування Опозиційним блоком на чолі з Вілкулом О.Ю. провокаційних дій у Дніпрі під час проведення проросійської акції "Безсмертний полк" (яку очолював вище згаданий депутат і яка ініційована країною-агресором), , що вилились у побиття захисників України у російсько-українській війні, використання при цьому агресивних молодиків ,т.з. "тітушок", і злочинного зговору Вілкула О.Ю. з обласною поліцією; створення антиукраїнської "картинки" для Кремля. А також за систематичну антиукраїнську діяльність, вороже ставлення до української мови, проведення проросійської агітації вимагаю від депутатів ВР негайно поставити питання про позбавлення депутата Вілкула О.Ю. депутатської недоторканності із подальшим позбавленням мандату. Діяльність депутата Вілкула О.Ю. є відверто ворожою до України і є не припустимою, особливо під час військової агресії Росії. Дії цього депутата паплюжать імідж України в світі і підривають основи державності. Таким , як Вілкул, не місце в українській політиці! 

Враховуючи все сказане, вимагаю також ініціювати розслідування діяльності Вілкула О.Ю. СБУ і ГПУ».

Читайте также: Мэра Днипра попросили запретить въезд в город Александру Вилкулу

Для того, чтобы петицию вынесли на рассмотрение сессии Верховной Рады, она должна набрать до 15 августа 25 000 голосов.

Подписать петицию Зинченко можно тут: Позбавлення депутатської недоторканності і мандату депутата ВР від Опозиційного блоку Вілкула О.Ю.

Подготовила Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Анатолій 22.06.2017 в 15:07 Ответить
Повністю згоднийА Анатолій
оля голик 22.06.2017 в 15:16 Ответить
З публікаціею Зінченко згодна. О. Вілкула геть з депутатів!
Топ видео
все видео