Обозреватель Криворожский Новости Политика Беспредел по-полупокерски. Расследование криворожского Робин Гуда

Беспредел по-полупокерски. Расследование криворожского Робин Гуда

16-06-2017 11:44 5295 0 Политика

Мы не знаем кто такой пользователь сети Фейсбук Ivanov Aleksandr и откуда у него столь компрометирующая некоторых депутатов Криворожского горсовета информация. По его словам, живет сей персонаж в Кривом Роге и работает в Шервудском лесу. Важно то, что она явно и интерна и перекликается с тем, что уже известно нам и о чем мы писали. Потому пост «криворожского Рубин Гуда» мы решили привести практически полностью.

«В даний час в Кривому Розі організоване злочинне угрупування (ОПГ – російською), яке орудує незаконними оборудками з ласими шматками землі, яку їм люб’язно надає наша міська влада у користування через низку маніпуляцій по землевпорядкуванню, до якої входять: 

головний юристконсульт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мартинюк Юрій, Олександр Мартинюк, депутат Криворізької міськради Смалій Олександр, депутат Криворізької міськради Шаповалова Катерина, мешканка с. Софієвка - Степура Олена, мешканець с. Софієвка (колишній слідчий Софієвського РВ міліції) - Строк Антон, Самарець Олександр  – юрист адвокатського об’єднання «Перша адвокатська контора» – м. Дніпро (також який подекуди представляється як юрист фірми Baker & McKenzie – славнозвісної своїми зв’язками з італійською мафією та тим- що витягнула Порошенка з офшорного скандалу!)), народний депутат України VIII скликання Рудик Сергій

Читайте также: За свободу команды Вилкула уже договорились?

Так, зловживаючи службовим становищем, Смалій Олександр (славнозвісний у кримінальних кругах як «Саша полупокер»), вступив в злочинну змову з головним юристконсультом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мартинюком Юрієм, які використовуючи підставних осіб (Степуру Олену, Строк Антона, Самарець Олександра, Мартинюка Олександра та інших) здійснюють безоплатне придбання (приватизацію) земель на території с. Жуківка, м. Кривого Рогу, через рішення міськради, в якому виділяється земельна ділянка у власність, Степурі Олені Федорівні. Водночас, Степура О. Ф. родом з Софіївки, є засновником компанії ТОВ "Лекс Лі"в м. Чернівці, в якій Смалій О.Б. працює директором, та засновником ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ІНСТИТУТ АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ", який знаходиться по одній адресі з ГО "ВСЕУКРАЇНСЬКА ПАЛАТА ЛЮСТРАЦІЇ", засновником якої являються Шаповалова К.Г. та Смалій О.Б.

Читайте также: Подтверждена причастность Александра Вилкула к организации драки 9 мая фотографиями (Фото)

Також нещодавно в с. Жуківка, створено садове товариство "Балка Ковальська,в якому один з засновників є Строк Антон, по інформації наших конфіденційних джерел він є виконавцем противоправних дій, на замовлення Смалія Олександра, які неодноразово вони були помічені разом на публічних заходах. Зареєстрований номер телефону садового товариства співпадає з рядом інших організацій пов’язаних зі Смалієм, та який знаходиться на візитівках його та Шаповалової. Чому увага саме до с. Жуківка? Справа в тому, що на місці с. Жуківка під землею ведеться видобування руди і наразі буде розроблятися новий 1135м горизонт ш. ім. Артема ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та новий кар'єр. Саме тому Смалій О.Б., Мартинюк О.В. терміново (та таємно) і прихватизують собі там землі, створюючи садове товариство на місці майбутньої розробки, щоб потім вимагати великі гроші з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за викуп у власників земельних ділянок. Всі особи, на яких здійснюється виділення земель, створення товариств, фірм, релігійних організацій (на протязі півроку) афільовані з депутатом Смалій О.Б. та Мартинюком О.В…

Читайте также: Групу «За рідне місто» почали покидати депутати?

Зазначимо, що по питанням Жуківки останнім часом на АМКР є відповідальним саме головний юристконсульт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мартинюк Ю.В., без якого неможливо провести ніяких дій, так як саме у нього генеральна довіреність на проведення дій від АМКР по будь-яким операціям по землі, нерухомості та т.і., підписана ген. директором АМКР – Кахлоном. (Цікаво, а сам Кахлон входить до «дерибану» за цією схемою?, чи мають його юристи АМКР як завжди за потерпілого цапа-відбувайла !) Його брат, Олександр Мартинюк був помічений торік неодноразово на Жуківці, куди приїздив з метою «порішать вопроси» по викупу землі жуківців, але безрезультатно!)

Читайте также: Депутаты Криворожского горсовета и активисты выступили в Верховной Раде (Фото)

Також, саме Смалія з м. Чернівці пов'язує його колишня посада начальника управління землеустрою та охорони земель Управління Держгеокадастру в Чернівецькій області, на цю посаду йому допоміг влаштуватись його друг, народний депутат України VIII скликання Рудик Сергі, колишній голова Державного агентства земельних ресурсів України, який народився в м. Чернівці, та до 1996 року займав різні посади у м. Чернівці. Відносини між Смалієм та Рудиком, можливо підтвердити, через чисельні фотографії у соціальних мережах, декілька таких постів присутні на сторінці у facebook Катерини Шаповалової. На даний момент посаду начальника управління землеустрою та охорони земель Управління Держгеокадастру в Чернівецькій області займає співмешканка Олександра Смалія - Шаповалова Катерина Геннадійовна, а сам Смалій займає посаду директора ТОВ «Лекс Лі», діяльність якого - землевпорядкування. Смалій під час займання посади начальника управління землеустрою та охорони земель Управління Держгеокадастру в Чернівецькій області, використовуючи службове становище, давав вказівки громадянам які хочуть отримати землю, що право власності можливо отримати, лише через юридичний супровід компанії «Лекс ЛІ». Також Смалій, влаштувавши на свою посаду Катерину Шаповалову, і свого знайомого Костиря Олександра Миколайовича (який свого часу працював слідчим у Софіївському районному відділу ГУМВС України в Дніпропетровській області), на посаду начальника відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області. Смалій Олександр використовуючи свої зв’язки з Шаповаловою К.Г. і Костиря О.М. завдяки посадам останніх, за два місяці (Листопад та Грудень) у 2016 році оформив на себе вісім земельних ділянок, загальною площею 118220 кв/м. в Чернівецькій області, сукупна вартість яких на момент набуття права власності оцінена в 401162 грн. Це можливо підтвердити у електронній декларації поданій Олександром Смалієм у 2016 році. 

Читайте также: Ждать ли возвращения в Кривой Рог первых лиц? (Фото)

Факти зловживанням службовим становищем Мартинюком, Смалієм, Шаповаловою, Рудиком (які є посадовими особами та депутатами- і лобіюють інтереси своїх фірм через протаскування у раді своїх вигідним комерційних питань), та іншими особами, під час незаконної приватизації земельних ділянок на землях с. Жуківка міста Кривого Рогу, Новоселицького району, Сокирянського району, Герцаївського району Чернівецької області, мають місце, матеріали передані до правоохоронних органів цих областей. Чекаємо на дії правоохоронців! 
А взагалі то – до яких пір ми всі будемо терпіти до нас таке ставлення?! Люди ми, чи сліпі тварини, яких переганяють з місця на місце! Де наша повага, де наша гордість, наша честь та гідність!? До яких пір отакі халуї-вілкулоїди будуть дерибанити задарма нашу з Вами землю?!»

Читайте также: «Вилкул – заложник ситуации» – мнение криворожанина (Видео)

Мы не станем ни подтверждать, ни опровергать изложенную «благородным разбойником» информацию. Скажем лишь, что заинтересовались и перепостили ее в Фейсбуке два других депутата Криворожского горсовета – Юрий Милобог и Николай Колесник. Последний прокомментировал пост Иванова фразой, которой хочется закончить эту статью: «Це повинно зацікавити правоохоронців та службу безпеки «АрселорМіттал». Тому вони і тримаються за свої депутатські мандати. Інсайд за для корупції еталонного ґатунку».

Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео