Обозреватель Криворожский Новости Экономика Депутаты переложили помощь онкобольным детям на школьников

Депутаты переложили помощь онкобольным детям на школьников

28-04-2017 15:50 1307 1 Экономика

Цинизм криворожских властей в последнее время стал зашкаливать.

Как пишет на своей странице в Фейсбук известная криворожская активистка Татьяна Кориненко: «Нещодавно на сесії міськради депутати не забажали виділити кошти з міського бюджету на ліки для онкохворих дітей. Тоді стабільна регіоналівська більшість вирішила, що це зайве. Тепер же по школах у батьків дітей цинічно вимагають принести по 20 гривень для збору цієї ж допомоги».

Читайте также: Криворожские власти продвигают монополию на помощь онкобольным детям

Конечно, выделить «двадцатку» на столь благое дело согласится любой, у кого есть свои дети, но почему власти Кривого Рога тратящие миллиона на такси для себя любимых, считают возможным переложить заботу о тяжело больных маленьких криворожанах на таких же простых, как их родители, людей? 

Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

максим 30.04.2017 в 09:47 Ответить
гроші можна знайти скоротивши в рази відомчу медичину.втч і МВС,Феофанію для вищої влади..в Германії Ангела Меркель як колись поламала кістку то лікувалась в одній міськлкарні з народом і поліцією.а в нас влада не хоче з радянських часів лікуватись в райлікарнях і обласних.Феофанія це бувше 4е управління Мінздраву Союза для парт і рад чиновників.тільки армійську медицину залишити.так і в Канаді.та і залізничники 500млн тратять на свою медицину.немає такого навіть в передовому Китаї.бо це вбивається в собівартість перевозок груз і пасаж-х
Топ видео
все видео