Обозреватель Криворожский Новости Культура Дніпропетровська ОДА підтримує заходи зі святкування 500-річчя Реформації

Дніпропетровська ОДА підтримує заходи зі святкування 500-річчя Реформації

24-06-2017 12:19 1012 0 Культура

Обласна влада Дніпропетровщини підтримує заходи на виконання Указу Президента Петра Порошенка про святкування в Україні 500-річчя Реформації. Про це сказав в ефірі програми «Інтерв’ю: актуально» пастор Лоц-Кам’янської церкви Олександр Новіков.

«Треба подякувати керівникам області й міста: ми отримуємо велику підтримку в проведенні цих заходів… Співпраця є», — сказав він.

На Дніпропетровщині, зазначив голова обласного оргкомітету зі святкування 500-річчя Реформації, капелан Сергій Амелін, святкувати визначну для протестантської церкви історичну подію почали ще з Різдва.

Читайте також: Архиепископ Реформаторской Православной Церкви Христа Спасителя отец Сергий (Журавлев): «Я Кривой Рог люблю!»

«В усій Україні святкові заходи тривають протягом року. Все почалося з Різдва: на площі Героїв Майдану було величезне богослужіння, зведений хор церков, близько 500 подарунків роздано родинам загиблих учасників АТО, дітям, АТОвцям», — сказав Сергій Амелін.

Кілька днів тому, розповіли представники церкви, масштабно відсвяткували День Біблії, у вересні відзначатиметься День Жнив — подяка Богові за те, що дав Україні хороший врожай.

На 31 жовтня планується велике свято, спільне богослужіння з приводу завершення відзначення 500-річного ювілею Реформації.

Читайте також: В Кривому Розі відбудеться круглий стіл, присвячений 500-річчю Реформації

З реформуванням церкви, нагадав Сергій Амелін, почало змінюватися суспільство, навіть сьогоднішня демократія — один із наслідків того історично важливого для Європи процесу.

«Нашому суспільству сьогодні, як ніколи, потрібна єдність. Досить його вже роздирати на різні боки. Ми хочемо рости: щоб держава росла, щоб це було місце, де зростають наші діти, щоб збільшувався рівень добробуту наших людей. І, безумовно, ми бачимо, що таким об’єднуючим центром може бути Бог. Тому про це говоримо, і це святкуємо», — сказав Олександр Новіков.

Джерело: r500.ua

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео