Обозреватель Криворожский Новости Политика «Киевстар» дискриминирует украиноязычных

«Киевстар» дискриминирует украиноязычных

04-09-2017 11:47 2048 2 Политика

Cотрудники офиса компании «Киевстар», расположенном на кольце 95-го квартала отказались обслуживать клиента на украинском языке.

Об этом в социальной сети Фейсбук сообщил пользователь Бандера Слобожанский.

Как пишет он: «Завітавши в представництво компанії для оплати послуг інтернету , послугу оплатити я не зміг ,через меню іноземною мовою в терміналах оплати. Звернувшись за допомогою до співробітників , я чемно попросив розмовляти зі мною державною мовою і мовою клієнта , але у відповідь щось пробелькотавши іноземною мовою, тицьнули пальцем в бік терміналу оплати послуг. Таку неповагу до себе я вирішив зафіксувати в книзі "Скарг і пропозицій".
Співробітниця компанії ,Маслаускас Олександра грубо розмовляла зі мною , дискримінуючи мене за мовною та етнічною ознакою ,наводила факти переваги іноземної російської мови над державною:
-Обслуговуйте мене будь ласка українською мовою , я не розумію іноземних мов.
-Я хаділа врускаізичную школу і в паспартє умєня на втарой страніце фсьо напісана нарускам ізиґє і вапщє фсє кріваражанє расҐАВарівают нарускам , такчта ідітє фкієф кпрізідєнту стакімі прєтенсіямі.
-Я платю вам гроші , я вимагаю поважати мене і обслуговувати мене мовою держави в якій ви живете, але в вашому випадку є доволі простий вихід -Чємодан-вокзал-росія.
В конфлікт втрутилася куратор цього офісу та запропонувала вирішити суперечку але не вийшло .
Працівники компанії викликали охорону та поліцію , щоб написати заяву на мене про те що я не маю права фіксувати порушення законів України , а саме дискримінацію за мовною та етнічною ознакою в сфері обслуговування».

Не защищая ни одну из сторон конфликта, я все же не могу не заметить: неужели в «Киевстар» работают сотрудники, для которых украинский язык является слишком сложным? В конце концов, не знать языка страны, в которой ты живешь, является неуважением к самой стране! Так может быть руководству компании стоит организовать языковые курсы и проблема исчезнет.

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Свідомий 05.09.2017 в 08:01 Ответить
А ваше інтернет-видання, я вибачаюсь, на державній мові публікується?
Богдан 05.09.2017 в 14:14 Ответить
Проблема в тому, що підприємці не знають законів. Це якраз і є вимогою закону, щоб обслуговування за замовчуванням здійснювалося українською мовою. Те ж саме стосується і мови сайтів інтернет-магазинів, мови упаковки товарів, інструкцій, тощо. В Україні забороняється підприємницька практика, коли порушується закон. За дані порушення передбачені штрафи. Злісним порушникам можуть припинити діяльність до виправлення порушення.
Топ видео
все видео