Обозреватель Криворожский Новости Экономика Контроль за использованием бюджетных денег в Кривом Роге. Кто против?

Контроль за использованием бюджетных денег в Кривом Роге. Кто против?

13-06-2017 11:27 894 0 Экономика

На прошедшем вчера пленарном заседании сессии Криворожского горсовета в очередной раз с повестки дня был снят проект решения о создании временной контрольной комиссии по контролю за использованием бюджетных денег в сфере благоустройства города.

Как пишет на своей странице в Фейсбук депутат Криворожского горсовета Людмила Бурман: «Фракція Об’єднання «Самопоміч» спочатку разом із трьома іншими фракціями демократичного спрямування, а вже тричі – одноосібно вносить проект рішення про створення тимчасової контрольної комісії з контролю за використанням бюджетних коштів у сфері благоустрою м. Кривого Рогу. Але депутати Опоблоку, діючи синхронно та в зговорі з екс-БЮТ та екс-РПЛ, блокують проект рішення на етапі його включення до порядку денного сесії. Що ж так не подобається колегам-депутатам із протилежного табору у цьому проекті рішення? Скоріш за все відповідальність та контролююча функція, яка відповідно до законодавства України покладається на осіб із представницьким мандатом. Тому ігнорування виявлених фактів корупційних діянь не можна розцінювати інакше, як депутатську солідарність із злочинцями, як покривання багатомільйонного дерибану коштів міського бюджету».

Читайте также: Пострадает ли Вилкул за преступления экономического блока экс-президента Виктора Януковича

Интересно отметить, что на сессии отсутствовали отвечающий за сферу благоустройства и жилищной политики заместитель городского головы Александр Катриченко и «министр иностранных дел Кривого Рога», первый заместитель Юрия Вилкула Евгений Удод. Совпадение? Не нам судить.

Только, как написала Людмила Бурман: «Хто, коли і яким чином очищуватиме виконком міськради від шахраїв і крадіїв – питання на цей час риторичне. Але більш важливе питання: Як довго ми із вами, шановні криворіжці, готові це терпіти?! Руками одинаків корупційні карфагени не руйнуються».

Читайте также: Криворожские чиновники не желают экономить

Анна Коваль

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео