Обозреватель Криворожский Новости Общество Лікарі криворізької лікарні №6 відрізнилися «гуманністю»

Лікарі криворізької лікарні №6 відрізнилися «гуманністю»

26-03-2018 10:47 2767 1 Общество

В міську лікарню №6 без певної суми грошей краще не ходити, навіть с гострим болем, тому як на хворих лікарям там байдуже.

В цьому впевнилася мешканка Кривого Рогу Валентина Малеева.

Як пише вона: «Якби поряд не було мого чоловіка, то я б морально цього не витримала».

Читайте також: Скандального директора криворожского психоинтерната не уволили (Видео)

Оскільки їхній сімейний лікар приймав у другій половині дня, а почувала себе жінка дуже погано, у реєстратурі їй запропонували піти до лікаря Ширай Ірина Анатоліївна. Валентина так і зробила.

Зайшовши до кабінету, де Ширай щось писала, вона попросила дати їй  направлення на аналізи. Лікарка виписала і сказала, що з результатом підійти до неї. Коли ж пацієнтка з’явилась знову, її відправили до хірурга. Той розпитав, дав рекомендації і відправив до Шарій.

Читайте також: Криворожские врачи вместо лекарств назначают иммуностимуляторы?

Далі цитую діалог, який відбувся між лікаркою і хворою:

«- Ну, і що ти хочеш з мене?
- Нічого, подивіться в картці є рекомендації ( пауза...)
- Я ж тобі сказала, що завтра буде УЗД і буде ясно, а ні, то йди до свого дільничного.
- Я піду, але це буде в 17.30 по запису.
- Він тобі все і випише.
-Так у мене біль нестерпний, можливо, я недоживу до 17:30?»

Тут, як описує Валентина: «наступила тиша, пані голову опустили», і тільки згодом пацієнтка зрозуміла, що від неї банально чекали грошей…

Читайте также: В Кривом Роге опять появились мошенники от медицины

Аналогічним був візит і до зав. поліклінікою Височіної С.М., яка вписала направлення на аналізи, які ніколи в лабораторії цього медичного закладу не робили!

І всю цю біганину по коридорах та кабінетах доводилося переживати людині, страждаючої від нестерпного болю! А якщо вона б померла? Хто став би відповідати за смерть людини у коридорі поліклініки? Кого зробили б цапом-відбувайлом?

Читайте також: В Кривом Роге медосмотры превратили в квест

Я не стану до кінця розповідати все це страхіття від криворізької медицини. У кінці кінців хвора дочекалася сімейного лікаря і залишилася живою. Але чи можна жахатися медичної реформи, якщо у наших лікарнях і поліклініках до хворих відносяться якнайгірше?

І я розумію тих людей, які потрапляють у лікарні тільки у несвідомому стані, адже в нас щоб лікуватися треба мати багато грошей і багато здоров’я. А інакше стане тільки гірше.

Дарина Лебедєва

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Юлия 11.04.2018 в 10:30 Ответить
100 % согласна с выше сказанным. Наша "бесплатная" "медицина" направлена только на перенапревление пациента в другой кабинет и выстаивания очередей. Я к Шерай уже 3 раза приходила, чтоб получить направление к узкому специалисту, а она каждый раз новый анализ придумывает "и снова ко мне придешь". Я направление так и не получила. Пришлось идти в частную клинику!
Топ видео
все видео