Обозреватель Криворожский Новости Политика Парк «Гданцівський»: Костянтин Усов проінспектував реконструкцію (Фото/Відео)

Парк «Гданцівський»: Костянтин Усов проінспектував реконструкцію (Фото/Відео)

04-09-2017 18:18 1390 3 Политика

Реконструкція парку «Гданцівський» розпочалася 1 серпня. Після місяця робіт автор та ініціатор проекту криворізький нардеп Костянтин Усов проінспектував об’єкт. Поки що підрядники навіть випереджають графік, але все по порядку.

Демонтаж старих та аварійних дерев майже завершено. Замість засохлих рослин та тополь- алергенів з’являться клени та липи. Всього мають висадити понад тисячу нових дерев. Усі вони будуть благородними та безпечними для алергіків. Зі старими доріжками розібралися, зараз прокладають місця під нові. Згодом їх замостять плиткою.

Також риють траншеї під труби, які будуть давати воду фонтанчикам для пиття. Шість таких встановлять обабіч доріжок з підсвіткою. Поряд з лавочками встановлять урни та 163 ліхтарі. Монтаж нових стовпів стане наступним етапом. Також тут з’явиться найбільший у Кривому Розі майданчик для вигулу та дресури собак, а на березі річки встановлять 23 альтанки.

Читайте також: Вікна, фасади, підлоги та стелі: у Кривому Розі триває масштабна реконструкція палацу культури «Карачуни» (Фото)

Автор проекту Костянтин Усов схвально оцінив темпи робіт та зазначив, що робочі навіть випереджають графік. Також нардеп наголосив, що подібна реконструкція відбувається у парке вперше за 82 роки. Парламентар висловив сподівання, що після завершення робіт «Гданцівський» стане найгарнішими парком Центрально-Міського району.

Нагадаємо, оновлювати парк почали місця тому. Загальний кошторис проекту склав близько 40 млн грн. Ці кошти нардеп залучив з бюджетів країни та області, Кривий Ріг на роботи не витратить жодної гривні. Раніше на офіційній сторінці "Команда Костянтина Усова" з'явилося відео робіт у парку.

Приєднуйтесь до групи «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Читатель 04.09.2017 в 16:07 Ответить
кто такой бред пишет??? заказуха усовская.чистой воды
Блок За бабло 04.09.2017 в 17:35 Ответить
Подностью с вами согласен. Статья платная скорей всего.
Усофф 05.09.2017 в 15:29 Ответить
Где хвалебные комменты? Я не понял.
Топ видео
все видео