Обозреватель Криворожский Новости Политика «Перевіримо, хто насправді любить гоміків» – депутат Центрально-Міської райради (Документи)

«Перевіримо, хто насправді любить гоміків» – депутат Центрально-Міської райради (Документи)

21-03-2018 10:47 2868 4 Политика

Депутат Центрально-Міської райради Олег Подкопаєв звернувся до міського голови Кривого Рогу та лідерів депутатських фракцій Криворізької міської ради з вимогою включити до порядку денного засідання міської ради рішення про звернення депутатів Криворізької міської ради до Президента України, Кабінету міністрів України, депутатів Верховної ради України, ради Національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім’ї в Україні.

Читайте також: Известный сексолог Гарник Кочарян – о гендерной дисфории и минздравовском протоколе

Читайте також: 7 негативных последствий пропаганды гомосексуализма для Украины

В проекті рішення, запропонованим Подкопаєвим, депутат вимагає наступне:

  1. Залишити без змін ст. 51 Конституції України, в якої декларується, що шлюб ґрунтується в вільній згоді чоловіка та дружини.
  2. Не допустити включення до Кодексу законів України та нормативно-правових актів у новій редакції словосполучень «гендерна ідентичність» та «сексуальна орієнтація».
  3. Недопущення ухвали Закону України про цивільне партнерство, що передбачено п. 6 статті 105 Плану дії з реалізації соціальної стратегії у сфері прав людини до 2020 року.
  4. Виключення з регуляторних та правових актів у освітній сфері та текстів підручників норми і положення про статеве виховання що ставлять за мету подолання «гендерних стереотипів».
  5. Заборону пропаганди і популяризації різних типів девіантної статевої поведінки і анті сімейних ідей, в тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури», тематичних матеріалів у ЗМІ тощо.
  6. Створення Міністерства у справах сім’ї або запровадити Інститут уповноваженого у справах сім’ї. На відповідні посади призначати людей, які відомі своєю відданістю справі захисту інтересів сім’ї та моральності в українському суспільстві.

Читайте также: В Кривом Роге уличный проповедник агитировал против гомосексуализма (Видео)

Як відреагують колеги-депутати на такий незвичний проект рішення, і чи визнають за потрібне внести його у порядок денний взагалі, ми дізнаємось вже 28-го березня на пленарному засіданні сесії міськради.

Анна Коваль

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

матроскин 21.03.2018 в 11:55 Ответить
страшнее гомиков только религиозные фанатики
Фанатик 21.03.2018 в 12:46 Ответить
С гомиками ты уже подружился? )))
1488 22.03.2018 в 12:06 Ответить
Птахоголові повилазили
Фреш 22.03.2018 в 12:57 Ответить
Всі гомікі в силі людей попряталися
Топ видео
все видео