Обозреватель Криворожский Новости Экономика Ремонт трассы Днепр – Кривой Рог. 40 миллионов гривен за километр

Ремонт трассы Днепр – Кривой Рог. 40 миллионов гривен за километр

28-02-2017 13:36 2184 1 Экономика

Заместитель директора департамента стратегического развития дорожного рынка Мининфраструктуры Алексей Зарицкий говорил, что капитальный ремонт для трассы Днепр-Кривой Рог стоит от 20 до 40 млн грн за километр.

Читайте также: Шокирующая дорога «Кривой Рог — Днепр» (ВИДЕО)

О возможном ремонте этой трассы сообщил президент Украины Петр Порошенко во время своего визита в Днепр. Он сказал, что в течение ближайших нескольких лет поставит на повестку дня вопрос строительства объездной автодороги вокруг Днепра.

Читайте также: Трасса «Днепропетровск- Кривой Рог» вошла в Топ-5 худших дорог на территории Украины

Геннадий Лебедев

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

світло 28.02.2017 в 18:55 Ответить
РАСКОЛЬНИК України – порошенко путина.

В супереч заповідям Божим (Мф. 6:24), 23.08.2014. професійний иуда – олігарх, професійний брехун, професійний людиновбивця – слуга диявола у воїнстві сатани жыд порошенко в черговий раз збрехав, що два пальці обісцяв: «по языковому признаку украинцев уже никто и никогда не расколет (хіба що тільки наданням порошенкою язичницького «особливого статусу» лднр і Криму), что (бесы) русским языком (антихриста, 1Ін. 4:2-3 ) Украину любят не меньше, чем на украинском (Духом Божим)».
Таким чином, вальцман побічно (юридичний термін) визнав і засвідчив, що РОЗКОЛ України:
1. можна вчинити за язиковою-духовною ознакою;
2. РОЗКОЛ – це любов до РІЗНИХ духів;
3. любов проявляється духом: («на украинском») Божим або («русским языком») антихриста.
З цього публічного визнання виходить, що олігарх порошенко відкрито свідчив проти себе, що використовує найвищу державну посаду президента в Україні, щоб НАВМИСНО чинити РОЗКОЛ УНІТАРНОЇ України.
«упав Іуда, тому що язик їх і діла їх – проти Господа, образливі для очей слави Його. Вираз облич їх свідчить ПРОТИ них, і про гріх свій вони розповідають ВІДКРИТО, як содомляни, НЕ приховують: горе душі їх! бо самі на себе накликають зло». Іс. 3:8-9.
Доводимо Високому СУДУ, що саме иуда порошенко чинить РОЗКОЛ України і саме за духовними (а отже територіальними) ознакам не треба прикладати надзвичайних зусиль, але достатньо звернутися до Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» від 16.09.2014., ініційованого саме поРОШЕНкою.
Явні, ознаки РОЗКОЛУ України порошенкою, яких НЕ було до його президентства:
1. В УНІТАРНІЙ державі закріплюється сам факт існування «ОСОБЛИВОГО порядку місцевого самоврядування в ОКРЕМИХ районах».
2. Карта проходження проекту.
Проект закону України від 16.09.2014 р. N 5081 Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.
Суб'єкт законодавчої ІНІЦІАТИВИ: Президент України.
Автор законодавчої ІНІЦІАТИВИ: П.О.Порошенко.
Закон України, підписаний Президентом України 16.09.2014..
3. Цей черговий закон ОКУПОВАНОЇ України документально в статті 4 ЗАКРІПЛЮЄ аж ТРИ рази ОЗНАКУ духовної присутності в окупованій Україні 350-річного ОКУПАНТА – «російського» язика, якому надаються усілякі ГАРАНТІЇ, ПРАВА і ПРЕФЕРЕНЦІЇ у порівняні із «іншими мовами» національних меншин; до яких, за цим АНТИукраїнським «законом» путина-парашенки відносять і українську мову (яка НЕ згадана ЖОДНОГО разу), а з нею і українську націю в Україні, бо жодним словом мова ОКУПОВАНОГО народу в ньому НЕ згадується.
Стаття 4. Держава гарантує відповідно до Закону України "Про засади державної мовної політики" право мовного самовизначення кожного жителя в окремих районах Донецької та Луганської областей щодо мови, яку вважає рідною, вибору мови спілкування, вільного користування РОСІЙСЬКОЇ (1. 350-річного ОКУПАНТА) та будь-якою іншою мовою (національної МЕНШИНИ) у суспільному та приватному житті, вивчення і підтримки РОСІЙСЬКОЇ (2. 350-річного ОКУПАНТА) та будь-якої іншої мови (національної МЕНШИНИ), їх вільний розвиток і рівноправність.
Органи місцевого самоврядування, місцеві органи виконавчої влади у спосіб і в межах повноважень, що передбачені Законом України "Про засади державної мовної політики", іншими законами України, міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, сприяють в окремих районах Донецької та Луганської областей використанню РОСІЙСЬКОЇ (3. 350-річного ОКУПАНТА) та інших мов (національної МЕНШИНИ) в усній і письмовій формі у сфері освіти, в засобах масової інформації і створюють можливості для їх використання у діяльності органів державної влади і органів місцевого самоврядування, в судочинстві, в економічній і соціальній діяльності, при проведенні культурних заходів та в інших сферах суспільного життя.
Маємо явне ПІДТВЕРДЖЕННЯ відвертого і навмисного РОЗКОЛУ України автором РОЗКОЛЬНИЦЬКОГО закону РОЗКОЛЬНИКОМ порошенкою, саме «по язиковому признаку», і більше НІ по якому.
Доводимо Високому Суду, що саме иуда порошенко чинить РОЗКОЛ України на замовлення московського окупанта.
1. в.медвечук, липень 2012: Федералізація України – єдині ліки проти РОЗКОЛУ («по языковому признаку», і більше НЕ по якому).
2. В Париже 30.03.2014. начались внеплановые переговоры Лаврова и Керри. Лавров вчера озвучил ТРЕБОВАНИЯ России. Этих предложений два – федерализация (децентрализация) Украины и придание русскому языку статуса второго государственного.
3. Саме після такої облесливої пропозиції, з початком березневої агресії та окупації Криму московською чумою, олігархи (іуди) України стали інтенсивно мусолити ідею децентралізації саме по язиковому признаку, як акт задобрити імперські посягання.
4. 07.06.2014.. Під час інавгурації парашенка, визнав, що Донбас НЕ Україна, тому звернувся до бісів-язичників языком антихриста (1Ін. 4:2-3) та обіцяв ВИКОНАТИ накази московського агресора: «С чем я как Президент приеду к вам…? С (русским) миром (т.е.). С проектом децентрализации (УНИТАРНОЙ) власти…».
5. 07.02.2015. після переговорів Путін передав Ф.Олланду та А.Меркель документ під назвою: «Комплекс мер по реализации Минского протокола от 05.09.2014. по урегулированию конфликта на Юго-Востоке Украины», де пропонував Україні надати статус автономії в рамках адміністративних кордонів Луганської та Донецької областей, гарантія виконання Україною закону «Про особливий статус» (від порошенки) в повному обсязі, а також гарантія конституційної реформи України, яка передбачає децентралізацію, тобто федералізацію та створення Донецької та Луганської автономних областей.
6. путин вальцману 16.04.2015: «мы (Россия) ждем …соблюдения законных ПРАВ русских (язычников) в Украине и тех, кто считает себя русскими («по языковому признаку») в Украине…. Тех (антихристов, 2Ін. 6-7), кто ЛЮБИТ и считает своим и русский язык (антихриста, 1Ин. 4:2-3) и русскую культуру (беса) и считает их своими и чувствует неразрывную связь с (великим и могучим) Россией…. На повестке дня (иуде вальцману) острый вопрос с Донбассом. НАДО (моему холую) создать рабочие группы в рамках минского процесса и начать работу – КОНСТИТУЦИОННАЯ реформа, граница и прочее».
7. Украина ДОЛЖНА отказаться от "унитарности и украинизации" государства – Лавров 22.04.2015..
8. Олланд (воланд – диявол) и Меркель РЕКОМЕНДОВАЛИ (по настоянию путина) продолжить децентрализацию власти в Украине, что соответствует Минским договоренностям, с особым АКЦЕНТОМ на отражении в проекте Конституции Украины особенностей самоуправления в некоторых районах Донецкой и Луганской областей.
9. Законопроект 16.07.2015. про внесення змін у Конституцію, норму про те, що особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, Порошенко (на вимогу путина, олланд, меркель, нуланд…) ПЕРЕНІС у ТІЛО нового Основного закону.
10. Суддя КСУ В.Шишкін, 01.08.2015.: «Децентралізація (РОЗКОЛ України) більше всього прив`язана до пункту 18 Перехідних Положень Конституції. Все інше в частині децентралізації нікого НЕ цікавить – це все театральна ширма. путіна цікавить пункт 18, тому що це йому дає можливості через Конституцію легалізувати (ЮРИДИЧНО закріпити) те, що відбувається на окупованих територіях (ПІСЛЯ вигнання військ московського окупанта окупація ТРИВАТИМЕ). За всім цим стоїть бажання путіна виторгувати ОСОБЛИВИЙ статус для окупованих територій. Чому пункт 18 з`явився в останню ніч (саме) ВІД порошенка? В цьому плані влада (жида) КАПІТУЛЮВАЛА перед путіним. Ці моменти …"не доганяють" …СПЕЦІАЛЬНО. Децентралізація (РОЗКОЛ) – це обгортка для цукерочки».
Що за собою приховує проект змін до Конституції щодо РОЗКОЛУ – децентралізації. Юрій Кармазін.
11. Директор Института анализа и менеджмента политики Руслан Бортник (РФ) считает 20.08.2015., что подписав Минские соглашения, Украина (Порошенко) предоставила право Германии, Франции и России ОПРЕДЕЛЯТЬ конституционные ИЗМЕНЕНИЯ в части децентрализации.
12. Oksana Syroyid, 20.08.2015.. «На початку тижня міністр закордонних справ росії висловив побажання обговорити НАШУ (!!!??) Конституцію у «нормандському форматі». …Цинізм ситуації полягає навіть не в тому, що росія (путин) не стидається публічно оголошувати про наміри обговорювати нашу Конституцію. Принизливо, що Україна (порошенко) МИТТЄВО погоджується (!!!!!!) на це».
13. Верховная Рада 31.08.2015. одобрила проект закона о внесении изменений в Основной закон Украины в части децентрализации № 2217a. "за" РОЗКОЛ України саме «по язиковому признаку» проголосувало 115 депутатів від фракції "ПОП"-блок, 69 – від "Народного фронту", 38 – від "ОПО"-блоку, 11 – від груповухи "Відродження", 5 – від "Самопоміч", 14 – від груп. "Воля народу" і 13 позафракційних.
параш..ка «закон про ПЕДЕРАЛізацію у Верховній раді вже встиг омити кров’ю».
Ухвала законопроекту про зміни Конституції щодо децентралізації – РОЗКОЛУ України супроводжувалися протестами під стінами парламенту. У результаті провокацій влади три бійці Нацгвардії померли від осколкових поранень.
Политолог Виктор Небоженко: «Одним из ГЛАВНЫХ виновников трагедии под ВР является сам президент. Дело в том, что сейчас почти нет никакой ОБРАТНОЙ связи, т.е. Порошенко НЕ хочет вести разговор с людьми, после чего они приходят под Раду. …власть (путена) просто СТРАВЛИВАЕТ военных и население, как это широко практикуется во всех полуавторитарных режимах, тем самым формируется костяк недовольной полиции, которая более жестоко обращается с демонстрантами».
Заступник голови Конституційної комісії, голова Робочої групи з питань прав, свобод та обов`язків людини і громадянина Володимир Буткевич: «Якби у нас ВИКОНУВАЛИ Конституцію, то вдалося б уникнути трагедії під час подій на Майдані (та під ВР). Якби судді (парашутин) розуміли, що ПРАВО на мітинги є правом НЕ держави, а людини, котре потрібно захищати, нині не була б такою болючою озвучена проблема. Натомість судді (путишенко) пішли шляхом ЗАБОРОНИ, чого НЕМА у Європейській конвенції».
За свідченням голови КСУ Ю.Баулина, суб’єкти владних повноважень ОКУПОВАНОЇ України за законами укладеними ними для себе ОКРЕМО, і для рабів ОКРЕМО, НЕ несуть ніякої відповідальності за ЗЛОЧИНИ (за провокацію в Мукачеве, під зрадою), вчинені ПРОТИ народу України, але ВИМАГАЮТЬ дотримуватись законів тих, на кого влада ПЕРЕКЛАЛА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за свої слова, рішення, дії та події, які ВИНИКАЮТЬ з них.
В зраді 31.08.2015. зареєструвалося 320 депів, а за КАПІТУЛЯЦІЮ де-юре ОКУПОВАНОЇ України проголосувало «за», «проти», «утримався» – 368 депів. Ось за цю та іншу брехню депів гинули, гинуть і будуть гинути громадяни України.
«І так, до відома: законами України Нацгвардії заборонено брати участь в охороні мирних акцій, оскільки НГУ підпорядковується Авакову. І це він особисто дав злочинний наказ (звичайно з НАКАЗУ вальцмана) залучити строковиків-нацгвардійців для охорони БУДІВЛІ Ради!»
Отже, був ЗЛОЧИННИЙ наказ, який Нацгвардія НЕ повинна була виконувати.
Громадська ініціатива «13 серпня – НІ змінам до Конституції в умовах воєнного стану» оприлюднила 02.09.2015. заяву щодо результатів попереднього схвалення 31 серпня Верховною Радою змін до Конституції України в частині децентралізації.
20.09.2015 жЫд параш..ка в черговий раз пообіцяв, збрехав, що фактично одне і теж: «…призовники гарантовано не будуть потрапляти до зони проведення АТО». Але ОБМОСКАЛЕНІ призовники і далі ГАРАНТОВАНО потрапляти на громадянській ФРОНТ війни між українською нацією та АНТИукраїнською жидо-московською владою НАД Україною на 3-й Майдан під стіни ВР та АП.
Тоді призовники, за спинами яких сховав свою жидівську жопу вальцман, під стінами ВР та АП – чим відрізняються від путінського: «Мы станем за спинами женщин и детей»? Щоб потім СПЕКУЛЮВАТИ загиблими та робити собі піар на іменах ЗАГИБЛИХ призовників, а то і тупо використовувати свої провокації, як привод до патріотичних репресій проти націоналістів (з національними ознаками життя).

«Неначе суки з кобелями жиди злигались з москалями. І тічка та здавна й понині гаса по нашій Україні». Т.Г.Шевченко.
Топ видео
все видео