Обозреватель Криворожский Новости Политика Робити для своїх: у Кривому Розі допоможуть військовим та металургам (Фото)

Робити для своїх: у Кривому Розі допоможуть військовим та металургам (Фото)

06-02-2018 17:20 988 1 Политика

Про це заявили у Команді Костянтина Усова. Саме політик домігся виділення 15 млн грн з європейського траншу для Кривого Рогу. Гроші прийшли у місто у вигляді приборів та апаратів для тестування товарів.

Усі вони працюють на базі підприємства «Кривбасстандартметрологія». Це установа, яка займається сертифікацією та випробуванням товарів та надає рекомендації щодо підвищення якості. Всього на підприємстві з’явилися 13 апаратів. Вони створюють екстремальні умови для тканин, карабінів, металів, гуми та будь-чого. Окрім того, перевіряють склад речовин та шви виробів. Усе це необхідно за для встановлення якості товарів.

Криворізьке підприємство співпрацює з військовими, надзвичайниками та промисловими підприємствами. Для них тестує форму, засоби індивідуального захисту, пристрої та багато іншого. Після перевірки видає документи, які підтверджують надійність або навпаки – бракують виріб та не рекомендують його використовувати.

Читайте також: Нардеп Усов заявив, що не прийме палац культури «Карачуни», чому? (Фото)

Вдалося отримати транш Кривому Рогу завдяки нардепові Костянтин Усову. Сам він захистив проект рідного підприємства на всеукраїнському рівні. Кривий Ріг отримав 15 мільйонів гривень у вигляді приладів. Поки що надійшли перші 13, на це витратили половину суму. Цього року очікують на все інше.

«Під високими температурами, у воді, під вітром, обробкою пилом, на глибині, у повітрі – пройти такі екзекуції та продемонструвати якість можуть лише по-справжньому хороші товари, – пишуть у нардепа. – Ми робимо якісніші товари для себе. У нас є шанс вийти з ними на європейський ринок.  Ми можемо не тільки встановлювати, що якість недостатня, а й розробляти рекомендації, як зробити краще».

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Имя 07.02.2018 в 05:32 Ответить
Сразу видно что Усов за всю свою молодую жизнь только журналистом и трудился. Из любой мелочи создаёт свой подвиг вселенского масштаба. Даже Вилкул так не трубит о каждой копейке выделенной из НАШЕГО БЮДЖЕТА. Нарцисс малолетний
Топ видео
все видео