Обозреватель Криворожский Новости Политика Скульптор виліпив Порошенка в образі водяного (ВІДЕО)

Скульптор виліпив Порошенка в образі водяного (ВІДЕО)

16-11-2016 12:24 857 1 Политика

На відкриття скульптури митець планує запросити Президента особисто.

Скульптор з Горішніх Плавнів Олег Рябо, відомий своєю епатажною поведінкою, працює над створенням символу міста. На думку Рябо, уособлювати Горішні Плавні повинен Водяний (персонаж мультфільму «Летючий корабель»), але з рисами… Петра Порошенка. Про це повідомляє «hromadske.tv».

Читайте также: Открыли памятник Святому Николаю (КАРИКАТУРА)

«Місто Горішні Плавні не має свого символу. І я вирішив, що саме Водяний буде найкраще відображати ту ситуацію у нашому місті і нашій країні, яка відбувається в даний момент», - розповідає скульптор.

Український народ Рябо порівнює з іншим героєм «Летючого корабля» - Іванушкою-трубочистом.

«Водяний дає Іванушкі інструмент, за допомогою якого він втілює в життя свою мрію – будує Летючий корабель та одружується на дочці короля. Так і в Україні – Президент, як Гарант, робить реформи  в країні, якісь перетворення, щоб наша держава стала європейською», -  впевнений Олег Рябо.

Скульптор наголошує, що образ, який він втілює у символ Горішніх Плавнів – гіпертрофований: «Долоні я зробив трошки більшими – все-таки в болоті доводиться борсатися, у муляці. Згідно із законом Дарвіна, у нього долоні стали більшими, отже, він може дужче гребти. Над обличчям я ще буду працювати, бо зараз це щось середнє між мультяшним Водяним і Порошенком».

Читайте также: У властей Кривого Рога есть даже «свой» скульптор

На відкриття скульптури Рябо планує запросити Президента України особисто. Митець не вважає свою роботу образливою і сподівається знайти з Порошенком спільну мову.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Вася 16.11.2016 в 14:18 Ответить
О! Вилкул на такой памятник деньги выделит.
Топ видео
все видео