Обозреватель Криворожский Новости Спорт Стадион «Спартак» опять реконструируют

Стадион «Спартак» опять реконструируют

18-02-2018 11:33 2259 1 Спорт

Всего пять лет прошло после последнего капитального ремонта стадиона «Спартак» и вот опять областные власти намечают его намного более масштабную реконструкцию.

Как пишет в социальной сети Facebook депутат Центрально-Городского райсовета Андрей Коваль: «На сайті Дніпропетровської облради, в програмі соціально-економічного розвитку області є перелік об'єктів, що будуть фінансуватися в 2018 році. Для Кривого Рогу виділена рекордна сума, майже 150 млн. грн. Серед об'єктів, є і реконструкція стадіону Спартак, що в Центрально-Міському районі в парку Мершавцева. Сума 60 млн. грн. Літом 2017 року цю реконструкцію, як свою, анонсував нардеп від БПП Усов. Було заявлено про будівництво даху над глядацькими трибунами і найсучаснішу площадку для воркауту і ще якусь, пов'язаною з підняттям штанги, забув. Але за пів року мозкової роботи проект трошечки змінився, став масштабнішим і звісно дорожчим. Тепер планується:
- ПЕРЕНЕСТИ ТРИБУНИ на іншу сторону від футбольного поля;
- побудувати декілька спортивних площадок;
- знести спортивний зал;
- поруч с залом побудувати бассейн…

не можу зрозуміти, як у воюючій державі, яка знаходиться на межі колапса неплатежів за енергоресурси, дирявими по енергозбереженню будівлями можна по пріореттету поставити вище і фінансувати будівництво парків (40 млн), перенос трибун з місця на місце, будівництво збиткового для міста басейну (60 млн) на такі суми? Ніколи не зрозумію. Як так можна?»

Как отмечает депутат: «Кстати, 5 лет назад трибуны сделал Криворожиндустрой за 8,3 млн. (по курсу 8) это 30 млн на сегодня. Фантазии нету, или одни консультанты?»

Заметим, что в последние два года именно на стадионе «Спартак» проводятся все главные общегородские мероприятия, подобные празднованию Дня Города. При  этом бывший «фаворит» городских властей, стадион «Металлург» находится в состоянии ужасающем.

Что заставляет власть имущих раскошеливаться на «Спартак», остается только догадываться.

Читайте также: Криворожанин потребовал восстановления стадиона «Металлург»

Анна Коваль

Подпишитесь на «Обозреватель Криворожский» в вашем Telegram и Facebook. Следите за обновлениями и будьте в курсе событий своего города

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Буран 18.02.2018 в 15:20 Ответить
Усов грабит город
Топ видео
все видео