Обозреватель Криворожский Новости Общество У криворізьких школярів пройшла виховна година з бізнесменом

У криворізьких школярів пройшла виховна година з бізнесменом

03-02-2018 11:48 1191 1 Общество

То, що сучасна школа повинна не тільки давати учням знання з математики чи географії, а й готувати до самостійного щасливого життя, відомо всім. І вибір справи, якої варто присвятити себе, є одною з важливіших складових людського щастя. Раніше для цього до шкіл приходили представники професійно- технічної освіти, які агітували підлітків вибирати виключно робітничі професії.

У школі №10, що на Гданцевці, пішли набагато далі і запросили поспілкуватися з дітьми відомого криворізького бізнесмена Віталія Буравицького.

Читайте также: Новым директором криворожской школы №10 стал человек со стороны (Фото)

Як пише у Facebook відома криворізька право захисниця Олена Охріменко: «Сьогодні виховну годину зі школярами КЗШ 10 проводив ...бізнесмен Віталій Буравицький! Говорили про те, ким хлопці бачать себе в майбутньому, про поняття "справжній чоловік", "успіх", "бізнес", "щастя".
Головна ідея, яку подав хлопцям Віталій, полягає в тому, щоб людина була ЩАСЛИВОЮ. Бізнес --самореалізація чоловіка. Бесіду доповнив директор Артем Бондаренко своім баченням успішності людини.
Після уроку обговорили ситуацію по школі, разробили маленький план майбутніх навчальних заходів. Діти отримають змогу і повчитися фотографіі і відвідати столярний цех.
Отак, про серйозне можна говорити творчо і натхненно! Виталий Буравицкий дякуємо
!!!
»

Гадаю, що такі зустрічі чоловіків майбутніх з людьми, які вже стали справжніми успішними, відповідальними і щасливими чоловіками, повинні стати системою у виховному процесі, бо саме вони можуть стати прикладом для хлопчаків на кого рівнятися, щоб і самим досягнути успіху у житті.

Дарина Лебедєва

Підпишіться на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram и Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Пронин майор 04.02.2018 в 05:33 Ответить
бизнесмен конечно же рассказал как торговал ворованным металлом или просто порассуждал о смісле жізнє?
Топ видео
все видео