Обозреватель Криворожский Новости Политика У нардепа Усова допомагають скаутам-пластунам з Кривого Рогу (Фото)

У нардепа Усова допомагають скаутам-пластунам з Кривого Рогу (Фото)

29-01-2018 17:39 904 1 Политика

Про це йдеться на офіційній сторінці парламентаря та його Команди у соціальній мережі. Цими вихідними – 27 – 28 січня – відбувся тренінг для майбутніх скаутів. Самі пластуни за власною термінологією називають їх «вишколами».

У нашому місті осередок ще зовсім невеликий та налічує лише 20 дорослих і 32 дитини. Та вже незабаром їхня кількість може збільшитись у декілька разів. 27 та 28 січня у криворізькій школі номер 103 інструктори з Києва та Житомира провели вишкіл для бажаючих приєднатись до скаутської організації. Змога привезти для нашого міста наставників у скаутів з’явилася, завдяки криворізькому нардепові Костянтин Усову.

Читайте також: Нардеп з Кривого Рогу Костянтин Усов обиратиме суддів для Європейського суду

Перший етап для вступу у пласт – це проходження дводенного вишколу, на якому всі охочі можуть дізнатись про традиції та структуру організації. Найголовніше для майбутнього скаута – це бажання змінити країну на краще та виховувати патріотично налаштоване підростаюче покоління.

Всього в Україні пластунів близько 8000. Усі вони – дорослі та діти – разом навчаються, ходять у походи, грають, а головне стають справжніми друзями та громадянами.

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Біолог 30.01.2018 в 09:23 Ответить
Плазун допомагає пластунами
Топ видео
все видео