Обозреватель Криворожский Новости Политика У Дніпрі посеред ночі відкрили «надгробок імені Вілкула» (Фото)

У Дніпрі посеред ночі відкрили «надгробок імені Вілкула» (Фото)

26-04-2017 10:23 4602 1 Политика

У Дніпрі в сквері біля Шевченківської районної ради з’явився пам’ятний знак у вигляді надгробка на честь героїв-чорнобильців, на якому красується табличка з ім’ям нардепа від Опозиційного блоку Олександра Вілкула.

Про те повідомляє видання «Дніпроград».

Пам’ятний знак у вигляді надгробка встановлено на честь героїв-чорнобильців без будь-яких дозволів і документації.

Читайте також: Александр Вилкул забрал цветы с могилы павших героев (Видео)

Як зазначає видання, табличка з ім’ям Вілкула на надгробку — «просто данина жадібності до піару нардепа-оппоблоківця, який не втримався від чергової можливості втиснути своє прізвище де-небудь, щоб бути на очах у «електорату».

Про факт встановлення пам’ятника в сквері повідомив Кирило Дороленко — депутат однієї з місцевих рад. Самі ініціатори, серед яких депутат Шевченківської райради від Оппоблоку Сергій Хрущ, не приховують, що відкривали пам’ятник вночі і без всяких дозволів — очевидно побоялися дій з боку місцевих патріотів, йдеться в публікації.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, у Дніпрі, Вілкул, пам'ятний знак, Україна

Як зазначає сайт, «керівником Шевченківської райради є самопроголошений голова Артем Атаманенко, який представляє Блок Петра Порошенка і працює в тісному коаліції з Опозиційним блоком». Роботи по установці пам’ятного знака пройшли при його вирішенні і сприянні.

У міській раді Дніпра «Дніпрограду» повідомили, що пам’ятний знак встановлено самовільно — ніяких звернень з його встановлення до них не надходило, не існує ніякої проектної та містобудівної документації на монумент, відповідно ніяких дозволів надано не було.

Читайте також: «Копченый Вилкул»: нардеп рассмешил соцсети жестом в Иерусалиме (Видео)

Представник районної ради, заступник Артема Атаманенка Владислав Резворовіч з «Батьківщини» заявив, що про встановлення цього пам’ятника клопотала «Батьківщина» разом з низкою інших організацій. Щодо появи таблички з ім’ям Вілкула чиновник, який міг спостерігати за установкою знака прямо з вікон свого офісу, нібито не в курсі.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, у Дніпрі, Вілкул, пам'ятний знак, Україна

Джерело: Begemot

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Hr. Mykola, SHEVTSOV 26.04.2017 в 08:21 Ответить
Сука, - чумоход примитивный!!!
Топ видео
все видео