Обозреватель Криворожский Новости Политика У Дніпрі Вілкул вдарив активіста за відмову потиснути руку

У Дніпрі Вілкул вдарив активіста за відмову потиснути руку

12-03-2017 10:45 4854 3 Политика

Владислав Мельничук отримав удар в плече після того, як відмовився ручкатися з представником «Опоблоку» під час прес-конференції.

Вчора, під час прес-конференції у Дніпрі представник «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул вдарив дніпровського громадського діяча Владислава Мельничука. Згідно з повідомленням Мельничука у Facebook Вілкул вдарив його після того, як Мельничук відмовився потиснути йому руку, передають Патріоти України.

Читайте також: Ветеран АТО, разбивший нос генералу Палию, оказался криворожанином (Видео)

«Вілкул Саша, той що народний депутат, зайшовши до зали для прес-конференції, бажаючи показати близькість до народу, почав демонстративно тиснути руки, потяг руці і до Владислава Мельничука, ну в День Народження щоб ближче ж бути) От тільки Влад, так само демонстративно відмовився то робити, за що і отримав на горіхи. Не мав би статусу Вілкул – отримав би у відповідь», – написала очевидиця Одарка Біла.

Читайте також: Скандал дня: Парасюк подрался с Вилкулом в прямом эфире и изуродовал его машину

«Цікаво дивитись, коли Вілкул у відповідь на відмову вітатись за руку – проявляє свою слабкість та б’є тебе в плече. Ось він – руській дух», – прокоментував сам Мельничук.

Читайте також: Видео драки Парасюка и Вилкула

До речі, це вже не перший ганебний інцидент за участю Вілкула. Так минулого місяця працівники заводу «Південмаш» проігнорували зустріч з депутатом. А обурені жителі міста змусили Вілкула під прикриттям охорони втікати через задній прохід приміщення.

Джерело: Патріоти України

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Тоже гость 12.03.2017 в 08:57 Ответить
Там рузкий дух - Вилкул протух.
Глеб 12.03.2017 в 08:58 Ответить
Ему можно пожать руку только через решетку...
Андрей 15.03.2017 в 09:25 Ответить
Да мудак он, что тут еще скажешь!
Топ видео
все видео