Обозреватель Криворожский Новости Культура У Кривому Розі проходить фотовиставка «Даруй дитині увагу» (Фото)

У Кривому Розі проходить фотовиставка «Даруй дитині увагу» (Фото)

18-06-2017 10:52 1000 2 Культура

«Кожен із нас це зірочка, яка сяє на своєму шляху і своїми добрими ділами та вчинками освітлює і долучає до хороших вчинків. Ми може змінити світ, і це вже відбувається адже років п’ять тому , ми не влаштовували такі заходи, а сьогодні ми, як те намисто збираємось докупи, аби показати, що є проблеми і є шляхи вирішення» – говорить криворізька поетеса Лана Александрова.

На Інгульці 17 червня відбулося відкриття фотовиставки «Війна очима сонця» у приміщені ЦДЮТ «Ріднокрай».

В професійній фотосесії прийняли участь діти з синдромом Дауна, аутизмом, ДЦП, сироти і воїни АТО, патрульна поліція . Дана фотовиставка уже була представлена на огляд 22 квітня у Виставковому залі, де мала схвальні відгуки.

Фотовиставка відбувається в рамках марафону «Даруй дитині увагу».

Метою фотовиставки є залучення суспільної уваги до проблем дітей-сиріт та особливих діток, а також соціальної адаптації воїнів АТО.

«У нас діти дуже люблять фотографуватися, а коли дізналися, що зйомки будуть з бійцями то взагалі, були неймовірно раді», – говорить мама особливої дитини та голова міської організації «Сонячні діти Криворіжжя» Тетяна Верфоломчук.

Сьогоднішня фотовиставка розширила свої кордони, адже також були представлені роботи фотохудожників: Олени Шунькіної, Наталі Жукової та Вячеслава Білоуса.

Станом на січень 2017 року на обліку в службах у справах дітей виконкомів районних рад нашого міста перебуває 1802 дитини-сироти та дитини, а на грудень 2016 року Кривому Розі зареєстровано 2750 дітей з інвалідністю. Всі ці діти потребують соціальної та матеріальної допомоги.

В Україні чисельність людей з інвалідністю становить 2 788 226 осіб або 6,1 % від загальної чисельності населення нашої держави. Ці дані красномовно свідчать про гостроту та поширеність проблеми людей з інвалідністю.

Фотовиставка відбудеться 17 по 18 червня у Центрі дитячої творчості «Ріднокрай» вул. Недєліна 25 Інгулецького району.

Контакти: 067-11-77-508 Юлія

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Світлана 19.06.2017 в 06:13 Ответить
Дякуємо організаторам виставки за висвітлення питання соціалізації дітей з інвалідністю. Уточнення, голова КМБО "Сонячні діти Криворіжжя" - Наталія Мельничук.
Тетяна 19.06.2017 в 12:07 Ответить
хороша виставка - це нові знайомства, це спілкування - дякую за запрошення на участь у виставці ...
Топ видео
все видео