Обозреватель Криворожский Новости Экономика «Весташляхбуд» с чиновниками обокрали криворожан

«Весташляхбуд» с чиновниками обокрали криворожан

21-01-2017 18:02 1062 1 Экономика

50 миллионов гривень – на такую сумму «нагрела» «придворная» компания Криворожского горисполкома ООО «Весташляхбуд» городской бюджет.

Об этом на своей страничке в Фейсбук, со ссылкой на Единый государственный реестр судебных решений сообщала известная криворожская активистка Татьяна Кориненко.

Как значится в реестре: «За результатом аналізу Інтернет ресурсу встановлено, що протягом поточного року за ТОВ «Весташляхбуд» (код 31933268) зареєстровано 1 тендерна операція (замовник – Управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області, код 03364234) на загальну суму 34795 500 грн., вид тендерних операцій – послуги щодо благоустрою території термін протягом 2016 року…

Крім того відповідно до листа УСБУ у Дніпропетровській області від 15.08.2016 встановлено, що ТОВ «Весташляхбуд», в межах укладених угод з розпорядником бюджетних коштів Управлінням благоустрою та житлової політики виконавчого комітету Криворізької міської ради, систематично виступає контрагентом останнього у частині виконання будівельних робіт за кошти Бюджету. У свою чергу, реальний обсяг наданих ТОВ «Весташляхбуд» послуг не відповідає даним складеної звітної документації.

Так, рівень витрат на виконання робіт ТОВ «Весташляхбуд» складає близько 70% від сплачених сум коштів, таким чином 30% коштів отриманих зазначеним підприємством за виконані роботи витрачається не за призначенням, що в грошовому еквівалентів складає близько 50 млн. грн. лише за 2016 рік. В свою чергу зазначена сума грошових коштів, з використанням підприємств з ознаками фіктивності, конвертуються в готівку та розподіляються між учасниками протиправної схеми службовими особами Управління благоустрою та житлової політики виконкому Криворізької міської ради».

Но и это еще не все «шалости» «любимцев Вилкула». Как сообщается в том же реестре, некое ООО «Аксес» в период январ-август 2016 года безосновательно сформировали налоговый кредит по НДС для ряда «дружественных» предприятий, в числе которых оказалось и ООО «Весташляхбуд». В результате этого Госбюджету был нанесен  ущерб в сумме 1 776 513,85 гривень.

В настоящий момент в целях проведения следствия, суд наложил арест на 15 фирм-субподрядчиков ООО «Вестшляхбуд».

Вернут ли  участники «проведенной операции» в городской бюджет украденные 50 миллионов, и попадет ли хоть один из них за решетку?

Святослав Журкин

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Davion 05.02.2017 в 12:08 Ответить
That's a skillful answer to a diiclfuft question
Топ видео
все видео