Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворіжців навчали ресурсозбереженню у житловому секторі

Криворіжців навчали ресурсозбереженню у житловому секторі

14-11-2016 15:47 847 0 Общество

Про типові помилки енергетичного марнотратства розказали криворіжцям представники Громадянської мережі ОПОРА.У четвер, 7 липня,у приміщенні школи іноземних мов «Lingvotown»громадські активісти провели інформаційну зустрічзі студентами навчального закладу, присвячену раціональному використанню природних ресурсів у житловому секторі.

З огляду на підвищення тарифів на послуги служб енергопостачання представники ОПОРИпродовжують проводити просвітницьку роботу серед населення з метою ознайомити громадян міста з простими методамиенергоощадності.

Читайте также: СРОЧНО! Поможем вернуть Анастасии зрение!

Насамперед присутні дізналися про стандартні «гріхи» енергоспоживання, а саме:

  • не вимкнуті зарядні прилади з розетки після їх використання;
  • залишені у режимі снупобутові прилади;
  • часткове завантаження пральної машини;
  • використання електротехніки низького класу енергоефективності;
  • приймання ванни замість душу.

Читайте также: Криворізька енергоефективність: мрія чи реальна перспектива?

Учасники зустрічіотримали інформацію про доступні методи термомодернізації оселі і зауважили, що набагато ефективнішою вона буде, якщо до цього питання підійти комплексно та спільно зі співмешканцями багатоповерхівок.

Читайте также: У Кривому Розі з’ясовували можливості та перепони для енергоефективності міста

Представники ОПОРИ порадили не гаяти часу та скористатись урядовою та міською програмами, спрямованими на підтримку енергоефективних проектів в будівлях ОСББ. Завдяки цьому жителі об’єднань зможуть отримати співфінансування заходів з модернізації житла.

Читайте также: ОПОРА привертає увагу до впровадження енергоефективних заходів

«Інформація про державну грошову допомогу співвласникам висоток була особливо важливою для мене, – зауважила викладач закладу Вікторія Князєва. – Тепер я маю намір переказати її сусідам, адже наш будинок вже дуже старий та потребує термінового капітального ремонту, і стороннє фінансування необхідних робіт стане бажаною підтримкою для нас».

Наостанок учасники зустрічі отримали брошури, розроблені за підтримки ПроектуUSAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»,з інформацією про раціональне управління житлом та державну підтримку заходів з енергозбереження.

Источник: Громадянська мережа ОПОРА 

 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео