Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворізькі студенти вчаться ходити до суду (ФОТО)

Криворізькі студенти вчаться ходити до суду (ФОТО)

23-11-2016 14:08 694 1 Общество

Студенти Донецького юридичного інституту відвідали судове засідання Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу

Професія юриста є однією з найпрестижніших у світі, але, одночасно це ще й одна з найвідповідальніших професій, адже часом буває так, що від рівня кваліфікованості юриста в буквальному сенсі слова залежить доля людини. Саме тому якісна підготовка майбутніх юристів - це відповідальне завдання, для успішного вирішення якого необхідний комплексний підхід. Донецький юридичний інститут МВС України вже протягом 55 років є справжню кузнею фахівців-юристів, що на високопрофесійному рівні не тільки сліпо слідують букві закону, а й стоять насторожі справедливості і порядку.

Теоретичні знання, що не знаходять свого відображення на практиці, так і залишаються незатребуваним об’ємом інформації, що не приносить належної результативності. Тому, з метою закріплення отриманих теоретичних знань, 22 листопада 2016 року студенти 4 курсу Донецького юридичного інституту МВС України в межах вивчення дисципліни "Розгляд окремих категорій цивільних спорів" відвідали судове засідання, яке відбулось у Дзержинському районному суді м. Кривого Рогу, за участю викладача кафедри цивільного та господарського права Донецького юридичного інституту МВС України, кандидата юридичних наук, адвоката Макаренко Наталії Анатоліївни, яка захищала інтереси відповідача по цивільній справі щодо спростування недостовірної інформації, захисту честі та гідності, та стягнення моральної шкоди.

Студенти мали змогу наочно побачити роботу місцевого загального суду, а також відчути себе повноправними учасниками судового процесу.

Керівництво, науково-викладацький склад та студенти Донецького юридичного інституту МВС України висловлюють слова щирої вдячності керівництву та співробітникам Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу за надану можливість майбутнім юристам набувати практичного досвіду, в особливості навичок судового процесу, що є вкрай необхідним для формування фаху юриста європейського рівня. Сподіваємось на подальшу спільну співпрацю.

Источник: dli.donetsk.ua

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Ректор 23.11.2016 в 14:34 Ответить
В судно?
Топ видео
все видео