Обозреватель Криворожский Новости Общество В Кривом Роге пройдет экологический митинг

В Кривом Роге пройдет экологический митинг

04-10-2017 09:00 1158 0 Общество

Митинг за улучшение в городе экологической ситуации пройдет 9 октября в 8 утра возле въезда на мост, ведущий к проходной «АМКР».

Об этом сообщается на странице сообщества «Досить труїти Кривий Ріг» в Facebook.

Как написано в сообщении: «Минулого тижня, після сенсаційного розкриття працівником конверторного цеху Миколою Спициним правди про те, що пилогазоочисні установки цеху фактично мертві, до нас звертаються багато діючих та колишніх працівників заводу, які підтверджують цю інформацію та надають іншу, яка чітко дає зрозуміти: «АрселорМіттал Кривий Ріг» є що приховувати від громадськості!

Читайте также: Перед домом Парамжита Калона жгли шины (Фото)

Це підтвердилося ще й зухвалим порушенням законів України, яке сталося 2 жовтня, коли Державну екологічну інспекцію було вже вдруге з надуманих причин не допущено на об'єкти, які мали бути перевірені.

Тож коли найбільший забруднювач міста нехтує законами і офіційними домовленностями, у нас нема іншого вибору, окрім як закликати УСІХ КРИВОРІЖЦІВ, які потерпають від викидів АМКР, чітко продемонструвати підприємству, що ми не будемо це терпіти.

На мітингу ми заявимо 3 основні вимоги, і якщо не побачимо швидкої реакції з боку АМКР – будемо готові перейти до більш рішучих дій.

Тож, МІТИНГ 9 ЖОВТНЯ ВИМАГАТИМЕ: 
1) виконати Меморандум – якнайшвидше розпочати ефективну діяльність робочої групи, створеної спільно з громадськістю;
2) допустити і забезпечити безперешкодну роботу інспекції;
3) здійснити незалежний екологічний аудит міжнародною компанією та невідкладно оприлюднити його результати».

Читайте также: Руководство «Арселора» обвиняют в экологическом саботаже (Фото)

Ради справедливости стоит отметить, что увеличение количества вредных выбросов в последние месяцы отмечается не только со стороны комбината «АМКР». Травят от души криворожан и местные ГОКи. Потому подобные акции стоит устраивать по всему городу и добиваться своего права дышать хотя бы относительно чистым воздухом. А то ведь получается, что навешивая всех «экологических собак» на «Арселор», общественные организации Кривого Рога спокойно закрывают глаза на нарушения других предприятий.

Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями! 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео