Головна Новини Політика Біля офісу ВО «Батьківщина» зібралися ошукані вкладники «Єврометал Банку» (ФОТО)

Біля офісу ВО «Батьківщина» зібралися ошукані вкладники «Єврометал Банку» (ФОТО)

07-10-2015 19:17 430 0 Політика

У середу, 7 жовтня, біля офісу ВО «Батьківщина» у Центрально-Міському районі Кривого Рогу зібралася група людей з рукописними плакатами. Вони вимагали від лідера криворізької партійної організації ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко повернути їм їхні вклади.

Вони стверджують, що кілька років тому поклали свої кровні на депозитні рахунки в «Еврометалбанк» і досі не можуть повернути свої гроші. За їхніми словами, власником банку був батько Ольги Володимирівни Володимир Дунаєвський.

Ошукані вкладники упевнені, що криворізький бізнесмен привласнив понад 200 мільйонів гривень грошових заощаджень своїх клієнтів. Не маючи можливості зустрітися з самим власником, люди прийшли до офісу його дочки, яка зараз балотується на пост мера Кривого Рогу.

Крім бажання отримати назад свої гроші, крворожскіх вкладників цікавило, чи не залишить виборців з носом Ольга Володимирівна в разі свого обрання. Деякі з них стверджували, що Ольга Бабенко є кумою свого конкурента на пост мера Юрія Вілкула. Тому припускають, що ймовірно вона може «подарувати» віддані їй голосу своєму куму.

Втім, журналістам так і не вдалося знайти організатора сьогоднішнього заходу і з'ясувати, чому вкладники заговорили про свою проблему з давно не існуючим банком тільки напередодні виборів.

Читайте також
Коментарі

СкасуватиДодати коментар

Топ вiдео
все вiдео